Kontakt

ul. Przemysłowa 3, 63-600 Kępno

NIP: 6190008395

REGON: 250273106

pn - pt, 7:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

    Dane kontaktowe do poszczególnych działów

    mgr Justyna Prochowska
    specjalista d/s rozliczeń i obsługi sekretariatu
    (62) 78-243-35 wew. 37
    justyna.prochowska@rembet.pl

    Kierownik działu sprzedaży
    inż. Arkadiusz Jańczak
    kom: +48 882 344 508
    arkadiusz.janczak@rembet.pl


    Materiały budowlane
    Monika Juszczak
    specjalista d/s. sprzedaży
    62 / 78 243 35 wew. 22, 35
    monika.juszczak@rembet.pl


    Beton towarowy
    Filip Siwiaszczyk
    specjalista d/s. betonu i logistyki
    (62) 78-243-35 wew. 20, 32
    filip.siwiaszczyk@rembet.pl

    Monika Drzewiecka
    referent d/s. sprzedaży
    62 / 782 43 35 wew. 20, 32
    monika.drzewiecka@rembet.pl


    Cement, kruszywa
    mgr Wiktor Kotowicz
    specjalista d/s sprzedaży
    kom: +48 607 766 238
    wiktor.kotowicz@rembet.pl


    Elementy Prefabrykowane
    inż. Magdalena Puchała
    Kierownik d/s prefabrykacji
    kom: +48 607 898 886
    magdalena.puchala@rembet.pl

    inż. Sebastian Skowroński
    Z-ca Kierownika d/s prefabrykacji
    kom: +48 797 700 758
    sebastian.skowronski@rembet.pl


    Kanalizacja
    Piotr Kołodziej
    przedstawiciel handlowy
    kom. +48 506 235 708
    piotr.kolodziej@rembet.pl

    mgr Tomasz Hordyjewicz

    województwo pomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

    kom. +48 797 700 765
    tomasz.hordyjewicz@rembet.pl


    inż. Krzysztof Stachulec

    województwo mazowieckie, podlaskie, lubelskie, łódzkie, świętokrzyskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

    kom. +48 502 447 665
    krzysztof.stachulec@rembet.pl


    Szymon Ślusarz

    województwo zachodnio-pomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie

    kom. +48 601 149 605
    szymon@rembet.pl

    Cezary Środecki
    specjalista ds.logistyki
    (62) 78-243-35 wew. 55
    cezary.srodecki@rembet.pl


    Kinga Sodomska
    specjalista ds.logistyki
    (62) 78-243-35 wew. 48
    kinga.sodomska@rembet.pl