Kontakt

ul. Przemysłowa 3, 63-600 Kępno

NIP: 6190008395

REGON: 250273106

pn - pt, 7:00 - 17:00

Formularz kontaktowy

    Dane kontaktowe do poszczególnych działów

    mgr Justyna Prochowska
    specjalista d/s rozliczeń i obsługi sekretariatu
    tel. (62) 78-243-35 wew. 37
    e-mail: justyna.prochowska@rembet.pl

    Kierownik działu sprzedaży
    inż. Arkadiusz Jańczak
    kom: +48 882 344 508
    e-mail: arkadiusz.janczak@rembet.pl


    Materiały budowlane
    Monika Juszczak
    specjalista d/s. sprzedaży
    tel. 62 / 78 243 35 wew. 22, 35
    e-mail: monika.juszczak@rembet.pl


    Beton towarowy
    Filip Siwiaszczyk
    specjalista d/s. betonu i logistyki
    tel. (62) 78-243-35 wew. 20, 32
    e-mail: filip.siwiaszczyk@rembet.pl

    Monika Drzewiecka
    referent d/s. sprzedaży
    tel. 62 / 782 43 35 wew. 20, 32
    e-mail: monika.drzewiecka@rembet.pl


    Cement, kruszywa
    mgr Wiktor Kotowicz
    specjalista d/s sprzedaży
    kom: +48 607 766 238
    e-mail: wiktor.kotowicz@rembet.pl


    Elementy Prefabrykowane
    mgr inż. Sebastian Skowroński
    Kierownik d/s prefabrykacji
    kom: +48 797 700 758
    e-mail: sebastian.skowronski@rembet.pl


    Płyty stropowe sprężone
    inż. Magdalena Puchała
    Kierownik d/s prefabrykacji
    kom: +48 607 898 886
    e-mail: magdalena.puchala@rembet.pl


    Kanalizacja
    Piotr Kołodziej
    przedstawiciel handlowy
    kom. +48 506 235 708
    e-mail: piotr.kolodziej@rembet.pl

    mgr Tomasz Hordyjewicz
    województwo pomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie

    kom. +48 797 700 765
    e-mail: tomasz.hordyjewicz@rembet.pl


    Szymon Ślusarz
    województwo zachodnio-pomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

    kom. +48 601 149 605
    e-mail: szymon@rembet.pl

    Cezary Środecki
    specjalista ds. logistyki
    tel. (62) 78-243-35 wew. 55
    e-mail: cezary.srodecki@rembet.pl


    Kinga Sodomska
    specjalista ds. logistyki
    tel. (62) 78-243-35 wew. 48
    e-mail: kinga.sodomska@rembet.pl


    Dominika Pawełka
    Dział logistyki
    tel. 62 78 243 35 wew. 48
    e-mail: dominika.pawelka@rembet.pl

    mgr Lidia Forysiak
    Główna Księgowa
    tel. 62 782 43 35 wew. 21
    e-mail: lidia@rembet.pl

    mgr Monika Dobras
    Księgowa
    tel.  62 782 64 76 wew. 34
    e-mail: monika.dobras@rembet.pl

    mgr Kamila Czarnecka
    Księgowa
    tel.  62 782 64 76 wew. 34
    e-mail: kamila.czarnecka@rembet.pl

    mgr Kinga Kupczyk
    Specjalista ds. kadr i płac
    tel. 62 78 243 35 wew. 34
    e-mail: kinga.kupczyk@rembet.pl