Historia Firmy

Nasza firma powstała w 1993 roku i od samego początku duży nacisk kładziono na jakość produkowanych elementów. Głównymi produktami jakie są wytwarzane w naszej firmie są elementy składowe kanalizacji, bloczki fundamentowe, elementy murowe oraz stropy teriva. Firma nasza posiada własne laboratorium do badań wytrzymałościowych, a ponadto kontrolę nad jakością i zgodnością produkcji z normami oraz jakością używanych materiałów do produkcji pełni jednostka nadrzędna.

Przez te wszystkie lata w oparciu na doświadczeniach pracowników oraz wielu inwestycjach dążymy do udoskonalenia procesu produkcji tak aby spełniać wymagania norm, aprobat technicznych oraz wymagań stawianych przez Państwa. Najlepszą gwarancją jakości produkowanych przez nas prefabrykatów jest Państwa zadowolenie poparte wieloma referencjami i nagrodami.

Nasza firma oferuje beton towarowy oraz wszelkie usługi związane z jego produkcją, transportem i pompowaniem. Ponadto w sprzedaży firmy znajduje się wiele produktów betonowych, których wysoka jakość potwierdzana jest licznymi certyfikatami.

Duży park maszynowy pozwala produkować dużo, szybko i tanio. Prowadzimy inwestycje, które mają na celu podnieść jakość i zwiększać efektywność naszych usług. Odpowiednie kompetencje i doświadczenie pozwalają nam służyć radą i pomocą klientom.

Firma nasza posiada własne laboratorium do badań wytrzymałościowych, a ponadto kontrolę nad jakością i zgodnością produkcji z normami oraz jakością używanych materiałów do produkcji pełni jednostka nadrzędna.